Наталія Сад, речниця «Укроборонпрому» , Медіацентрі Україна — Укрінформ
7 Червня, 2023, 20:10

«Укроборонпром» підписав стратегічну угоду зі світовим гравцем у сфері озброєння Rheinmetall – Наталія Сад

«Укроборонпром» підписав стратегічну для України та українського оборонно-промислового комплексу угоду з ключовим світовим гравцем у сфері озброєння та військової техніки – концерном Rheinmetall.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила речниця «Укроборонпрому» Наталія Сад.

За її словами, на початках йтиметься про відновлення тієї техніки, яку Україна отримує в рамках міжнародної технічної допомоги від партнерів.

Надалі, зазначила Наталія Сад, йтиметься про спільне виробництво з німецькими партнерами нових видів для сил безпеки та оборони, тих, які ще не стоять на озброєнні, але, очевидно, стануть. І розробку перспективних зразків техніки у кооперації з німцями.

«Можу сказати, що розпочнемо ми з відновлення тієї техніки, яка вже перебуває у лавах ЗСУ. І на сьогодні йде юридична процедура створення спільного підприємства. Це буде перше спільне підприємство з нашим партнером, з нашим союзником , і на цьому «Укроборонпром» не зупинятиметься. В нас ведеться низка переговорів, в яких можлива і точно станеться  поява нових спільних підприємств. Це говорить про те, що Україна нарощує свій обороноздатний потенціал», – наголосила Наталія Сад.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini