10 Травня, 2024, 15:57

«Укренерго» вдалося отримати 400 млн гривень прибутку у 2023 році 

Прибуток «Укренерго» у 2023 році склав 400 млн гривень. Дохід компанії у 2023 році сягнув 83 млрд гривень. 

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив Володимир Кудрицький, Голова правління НЕК «Укренерго».

«Ми отримали дохід у розмірі 83 млрд гривень. Прибуток при цьому склав близько 400 млн гривень, на противагу збитку минулого року. І цей прибуток отриманий всупереч тому, що в 2023 році були досить значні пошкодження нашої інфраструктури і також негативно на наших фінансових результатах позначається певна девальвація гривні по відношенню до іноземних валют, тому що багато наших боргових зобов’язань деноміновано в долари і в євро, відповідно, коли зростає курс долара або євро автоматично в нас  з’являються додаткові витрати, пов’язані з цим. Незважаючи на все це, незважаючи на необхідність наймасштабнішої ремонтної кампанії для магістральних мереж в історії ми змогли отримати цей хоч і помірний, але прибуток», – наголосив Володимир Кудрицький. 

Крім того, зазначив Голова правління НЕК «Укренерго»,  у 2023-му році компанія змогла погасити більше як 24 млрд грн боргів контрагентам.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini