19 Грудня, 2023, 14:58

Українським перевізникам варто розглядати можливість перевезення товарів в обхід Польщі, – віцепрезидент АсМАП

Українським перевізникам треба говорити з експортерами й імпортерами про те, що перетин кордону треба здійснювати через інші держави. Зокрема, через Словаччину, Угорщину та Румунію.

Таку думку під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив віцепрезидент Асоціації міжнародних автоперевізників Володимир Балін.

«Словаччина та Угорщина – це все ж таки менші ризики, ніж Польща. Тому що в Словаччині, коли були страйки, влада категорично до цього відносилася і в той чи інший спосіб розблоковувала кордон, найбільше вони там стояли чотири дні. Угорщина взагалі заборонила перекривати дорогу, якщо страйкувати, то біля дороги і не заважати руху транспорту. Румунія на сьогодні не вимагає повернення дозволів, активно співпрацює з Україною стосовно перспектив розбудови пунктів пропуску, в тому числі через молдовську територію. І я думаю, що сьогодні над цим треба працювати, це є перспектива. А ми готові возити товари в обхід Польщі, я не бачу сьогодні іншого варіанту. Тому що потяг це альтернатива, але це 20, 30, 40 машин на добу, і це не вирішить питання», – пояснив Володимир Балін.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini