11 Січня, 2023, 14:30

Український рітейл втратив 7 мільйонів покупців, які зараз витрачають гроші за кордоном: це великий виклик — Асоціація рітейлерів України

Чим більше людей цьогоріч повернеться з-за кордону до України, тим більшими будуть оборони рітейлерів у вітчизняних мережах. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив співзасновник і голова правління Асоціації рітейлерів України Андрій Жук.

«У 2023 році буде краще тим бізнесам, які зможуть адаптуватися — це раз. Друге — це буде залежати від ситуації в Україні. Тому що зараз 7 мільйонів українців знаходяться за кордоном, вони там витрачають гроші. Це для рітейла дуже великий виклик. Чим більше часу проходять, тим менше відсоток тих, хто повернеться. У світі звикли до біженців, які біжать від бідноти, а українці бігли від війни. Світ дуже здивований тим, що українці освічені, у них є гроші, які вони зберігали, наприклад, — і зараз ці гроші люди платять в інших країнах. Ситуація в Україні покаже, скільки людей зможуть повернутися в Україну. Чим більше буде повертатися, тим більше будуть обороти у рітейлерів у мережах в Україні», — пояснив Жук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini