2 Квітня, 2022, 21:02

Український боєць приїхав з-під Маріуполя, щоб одружитися з волонтеркою

2 квітня, у кабінеті міського голови Львова одружилися військовий, засновник волонтерського руху «Допоможи фронту» Богдан Масляк та волонтерка і співорганізаторка руху Галина Мороз.

Аби зробити пропозицію коханій, Богдан повернувся з-під Маріуполя всього на кілька днів. Про приїзд чоловіка до Львова Галина не знала. Її запросили у Ратушу, аби обговорити волонтерські питання. На зустрічі була присутня і працівниця РАЦСу, тож, після омріяного «так» нареченої, шлюб пари зареєстрували.

Першим молоде подружжя привітав мер міста Андрій Садовий.

«Ніколи не вступайте у суперечку з дружиною. Навіть якщо вона десь буде неправа – промовчіть. Бо якщо ви починаєте входити з дружиною в дебати – ви програли з першої хвилини», – дав настанови главі сім’ї міський голова Львова.

Молодята познайомилася на Майдані 8 років тому і відтоді разом. Чоловік робив пропозицію коханій тричі, але відповідь була такою: «Поки ти не зробиш це правильно, я не погоджуюсь». Проте війна внесла свої корективи, і в одному з перших боїв Богдан зрозумів, що такої нагоди може більше і не бути.

«І вже тоді, понад місяць  тому, я прийняв рішення, що як тільки буде нагода, я вирвусь, щоб це зробити. Ще тоді я не знав, як це має виглядати, як зробити це незвично. Думаю, все вдалося», – сказав Богдан Масляк.

Організувати несподіване для коханої освідчення та одруження чоловіку допомогли побратими, спільні друзі та працівники мерії.

Далі Богдан як військовозобов’язаний повернеться на фронт, а Галина продовжить волонтерити у Львові.