21 Червня, 2023, 15:10

Українські захисники нищать потужності ворога, окупанти намагаються активізувати обстріли – Наталія Гуменюк про ситуацію на Півдні України

Начальник об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталія Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомила, що на Дніпровському напрямку, в порівнянні з Запорізьким дещо знижена активність Сил оборони в географічному просуванні, але дуже підвищена активність контрбатарейної боротьби.

«Ми продовжуємо нищити потужності ворога, поки він передислоковується після того, як відходить велика вода. Вони створили техногенний прецедент, катастрофу, яка вплинула досить суттєво і на їхні позиції. І зараз їм доводиться по-новому оформляти карти мінних полів, які вони створили, як засіб оборони проти Сил оборони України. А висока вода їх підірвала і порозкидала в новій географічній локації», – наголосила вона.

Водночас Наталія Гуменюк зауважила, що ворог намагається активізувати обстріли, і вже за минулу добу було зафіксовано 75 обстрілів. 

«Це – повернення на ті позначки, які були до моменту створення ними техногенної катастрофи. Якщо після підйому води вони змушені були відступити на певну відстань, до 15 км на деяких ділянках, і зменшити інтенсивність вогню, то поступово вони повертаються до тих самих покажчиків», – зазначила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini