12 Липня, 2023, 16:08

Українські ветерани проведуть фінальний етап підготовки до Invictus Game-2023 у Хорватії

Виїзд запланований у середині серпня. Це буде вже третій збір і останній перед початком змагань, які заплановані 9-16 вересня у німецькому Дюссельдорфі. Досягти максимальної фізичної форми інвіктусам допомагатимуть професійні тренери, які також готують паралімпійську збірну. Індивідуальні тренування між зборами кожен зі спортсменів організовує самостійно. Через відсутність доступних для ветеранів тренувальних баз – спортсменам займатися самостійно важко. Про підготовку до Invictus Game-2023 розповіли на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів учасники національної збірної ветеранів Павло Лучків та Володимир Рега. Зараз вони відновлюються після тренувальних зборів у Кончі Заспі.

“Дуже демотивує те, що у ветеранів немає свого місця для тренування. Інклюзивність і доступність потребують значних змін. Я сподіваюсь, що наші міста і країна будуть змінюватися в напрямку доступності”, – говорить учасник національної збірної ветеранів Павло Лучків.

Серед переваг командних тренувань – відчуття взаємопідтримки й обмін досвідом.

“Впродовж 6 місяців підготовки до змагань є можливість перемикнутися на спорт. І частина соціально-життєвих проблем відходять на інший план. Тренування з одного боку дають можливість психологічного розвантаження. З іншого – це також реабілітація після поранень. Вправи й зусилля допомагають відновлюватись. Якби у мене запитали про перші кроки на шляху відновлення після поранення. То моя порада – витратити компенсацію на придбання житла або машини, а також подбати про абонемент в спортзал. Далі у вас все вийде само собою. Від спорту ви отримаєте набагато більше мотивації та будете краще почуватися ”, – розповів учасник збірної України Invictus Game-2023, Володимир Гера.

Серед учасників Invictus Game-2023 українська команда з 25 ветеранів буде єдиним представником країни, яка воює. Для наших спортсменів це нагода на міжнародному рівні говорити про високу ціну, яку платить Україна за війну і спростовувати наративи російської пропаганди за кордоном.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini