10 Червня, 2022, 13:12

Українські туроператори залишились без роботи, іноземці майже не приїздять — Голова Державного агентства розвитку туризму України

Галузь туризму  в Україні перебуває у складній ситуації через російсько-українську війну. Іноземні туристи майже не прибувають до країни.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла Голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів.

«Найбільше постраждали, звісно, туроператори та турагенти, оскільки у них фактично немає роботи на сьогодні. Дещо відновлюють свою роботу туроператори внутрішнього туризму”, — сказала Мар’яна Олеськів.

Водночас, під час війни в країні не припиняє роботу сфера гостинності.

«В перші місяці було дуже багато вимушених переселенців, які переміщались на  більш безпечні території, зупинялись в закладах розміщення. І ми бачимо за перші п’ять місяців, що на майже 65% виріс туристичний збір в Україні. Це той збір, який сплачують громадяни, коли зупиняються у закладах розміщення, готелях і інших такого типу закладах” —  розповіла Мар’яна Олеськів

За словами  Мар’яни Олеськів, зараз Державне агентство розвитку туризму України працює спільно  із туроператорами внутрішнього туризму,  для організації поїздок по певних  культурних та  історичних локаціях країни. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini