29 Березня, 2022, 16:00

Українські фільми покажуть у понад 50 країнах світу, зібрані кошти підуть на допомогу армії

Понад 80 українських фільмів покажуть в межах кіномарафону CinemAid, який пройде у різних країнах світу. Це спільна ініціатива Держкіно та низки профільних громадських організацій. Її мета — популяризувати вітчизняне кіно, а ще — зібрати кошти на допомогу армії та підтримку кінематографістів, які постраждали від війни. Про це на брифінгу у Медіацентрі «Україна» розповіла Голова Держкіно Марина Кудерчук.

За словами ще одного учасника заходу, Голови правління Асоціації «Дивись українське!» Андрія Різоля, перший показ вже відбувся 20 березня у канадському Торонто. Демонстрували фільм «Толока» Михайла Іллєнка, зібрали майже 6 тисяч канадських доларів.


Вже 31 березня стартують покази у Туреччині. Першим містом, де покажуть українські стрічки, стане Анкара. А на початку квітня кіномарафон розпочнеться у Польщі. Загалом, показати українські фільми планують у понад 50 країнах світу. Тож організатори закликають людей, які побачать афіші у своєму місті, прийти та підтримати, як українське кіно, так і Збройні сили України.

?? Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: mediacenter.org.ua

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm