Дмитро Вівчарюк, Римма Зюбіна, Анна Кошмал, Медіацентр Україна-Укрінформ, 14 червня
14 Червня, 2022, 13:53

Українські актори продають власні речі, щоб зібрати кошти на машини «швидкої» для армійців 

Громадська організація “Ініціативне покоління” анонсувала початок масштабного аукціону. Лоти – особисті речі, майстер-класи українських акторів. Всі вилучені кошти спрямують на придбання автомобілів «швидкої» для українських військових. 

Про це сьогодні, 14 червня, в Медіацентрі Україна  – Укрінформ розповіли засновники  Громадської організації Дмитро Олійник та Ольга Клименко. 

«Наша громадська організація почала свою роботу ще у 2016 році, займалася допомогою підліткам. Однак, 24 лютого змінило все в нашій державі. Тому, ми переформатували свою роботу, щоб допомогти українським військовим. Щоб ефективно забезпечити потреби армійців, було прийнято рішення віднаходити нові формати роботи. Тому, наразі стартує благодійний акторський аукціон», – розповів Дмитро Олійник. 

Ольга Клименко додала, що попередньо організація придбала дві «швидкі». Однак, потреба в них росте. 

«Наразі долучилося близько 100 українських акторів. Вже почали виставляти лоти на сторінці в інстаграмі «Act_lots», де і відбувається аукціон. Щоб взяти участь необхідно підписатися на сторінку «або на сторінку самого актора, бо всі актори анонсують подію. Серед лотів – речі митців, вечеря з улюбленим актором, коштовні речі та навіть майстер клас. Початкова ціна – 200 гривень. Виграє найбільша ставка. Переможець отримує лот з рук самого актора», – розповіла ініціаторка акції. 

Торги лише стартували, тому, всі бажаючі, можуть долучитися. 

Актор Дмитро Вівчарюк наголосив, що не лише актори об’єднались, кожен українець: «У нас воює нація, а в них не зрозуміло хто. Кожен свідомий українець має робити все для перемоги. Ми сильні, мужні, ми нація. Ми переможемо! Поки хлопці і дівчата боронять на фронті, ми мусимо в тилу робити все, що допоможе їм». 

Українська акторка Анна Кошмал наголосила, що  жоден актор не думав, коли поступила така пропозиція, всі погодились співпрацювати. 

«Ми зобов’язані об’єднуватися для спільної перемоги. Ми виставляємо на торги не матеріальні речі, а частину себе. Я свій лот робила власними руками. Ще на початку війни. Якби нас не намагалися знищувати, ми завжди будемо жити. Завдяки нашій душі, нашій згуртованості», – підкреслила актриса. 

Римма Зюбіна  українська акторка, телеведуча та громадська активістка підкреслила, що українські актори не російські актори – це мають усвідомити всі. 

«Ми не маємо райдерів, не влаштовуємо істерики. Ми звичайні люди і не можемо стояти осторонь, коли в нас йде війна. Ми відгукуємося всі задля благодійності. Кому б ви не зателефонували», – сказала вона. 

Акторка Рима Зюбіна виставила на торги іменні екслібриси авторства українського художника, жителя Сєвєродонецька Бориса Романова. 

Дмитро Вівчарюк виставив на аукціон власний перстень, який зроблений з динару – монети, якій більше півтори сотні років. Актор сам знайшов монету  у землі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini