Фото Медіацентр Україна – Одеса: Глен Грант, підполковник британської армії у відставці, ексрадник міністра оборони України
9 Серпня, 2023, 17:05

Україні треба посилювати атаки морськими дронами – британський експерт

Це допоможе ізолювати Крим як логістичний хаб російської групи військ на півдні України. Таку думку на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Глен Грант, підполковник британської армії у відставці, ексрадник міністра оборони України.

“Крим необхідно ізолювати від матерікової росії. Якщо росія не зможе постачати необхідні для війська вантажі через кримський міст, їй буде погано. Якщо дронами атакувати кораблі, які також постачають вантажі для армії росії у Криму, росії буде погано. Тому треба більше таких дронів. Їх треба оснащувати більш потужними двигунами, щоб вони несли більше вибуївки. Щоб російські кораблі боялися виходити у море”, – зазначив експерт.

Також містер Грант додав, що атака складів з боеприпасами у Криму – це добра стратегія, але це опосередковано впливає на ситуацію на передовій. На його думку, треба нищити будь-яку інфраструктуру ворога на передовій лінії фронту.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini