9 Квітня, 2022, 12:41

Україні потрібно готуватись до «гри в довгу» і не припиняти допомагати ЗСУ — Тарас Чмут

Українцям та міжнародним партнерам важливо не припиняти допомагати Збройним Силам України та державі, у тому числі інформаційно — доносячи світу про про злочини російської федерації. Про це під час брифінгу у медіацентрі «Україна» заявив Тарас Чмут, директор благодійного фонду «Повернись живим».

«Важливо пам’ятати, що війна не завершилась і ця операційна пауза, яка зараз відбувається, не важливо скільки б вона була: тиждень, місяць, чи 8 років, як попереднього разу — рано чи пізно призведе до нової великої війни. І ми маємо постійно тримати це в голові і готуватися до неї», зазначив Тарас Чмут.

Це означає, що Україна має продовжувати підтримувати армію силами громадян та небайдужих людей зі всього світу і, водночас, починати відновлювати і трансформувати Збройні Сили. 

Також директор «Повернись живим» відзначив активність українців у допомозі армії. Зокрема, це вплинуло і на трансформацію та розвиток фонду. Бюджет організації, від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, збільшився від 30 млн грн на рік до 2 млрд грн на місяць.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm