6 Квітня, 2022, 15:55

Україні необхідна підтримка партнерів за трьома напрямками: військова, політична та фінансова — Р. Стефанчук

Україна потребує тристоронньої підтримки міжнародний партнерів. Зокрема, військової, фінансової та політичної. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявив голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук.   

Першим напрямок підтримки — це постачання озброєння Україні. За словами спікера парламенту, нашій державі зараз потрібна не лише оборонна, а й наступальна зброя, щоб здолати  ворога. 

«По кількості військових, по кількості техніки, по кількості боєкомплектів росіяни мають більшу кількість, а не якість. У нас  – вища якість, але вона потребує і необхідної кількості озброєння», — зазначив Стефанчук. 

Другим напрямом міжнародної підтримка має бути підтримка фінансова та гуманітарна. 

Третім — політична підтримка, що означає запровадження санкцій проти країни—агресора.  На думку голови ВРУ, список санкцій проти росії необхідно суттєво розширити. Зокрема, повністю відключити країну від системи SWIFT, а не лише вибіркові банки, та накласти повне ембарго на купівлю всіх енергоносіїв.

«В кожній проданій тонні нафти є краплі крові українських військових, українських мирних невинних людей», — заявив Руслан Стефанчук.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm