7 Квітня, 2022, 14:24

Україна вже виграла інформаційну війну, адже вільне суспільство завжди перемагає тоталітарне — заступник Міністра оборони Маляр

Хоч росія і намагається плодити фейки про Збройні сили України, ця країна вже програла у інформаційній війні.  Про це під час брифінгу у Медіацентрі «Україна» заявила заступник Міністра оборони Ганна Маляр. За її словами, росія щодня намагається нав’язати світові свої абсурдні трактування подій в Україні, але марно. 

«Тоталітарне суспільство не може виграти інформаційну війну у вільного суспільства, де вільно можуть працювати і креативити патріоти своєї держави», — переконана Маляр.

Усе те, що Україна робить для знешкодження дій росії в інформаційному просторі, наразі ще не можна оприлюднювати. Але одну акцію чиновниця навела, як приклад успішної операції.

«У першій дні війни ми прорвали інформаційну блокаду росії і закликали матерів російських солдат пошукати їх в Україні. І якщо вони тут загинули, чи потрапили у полон, ми пообіцяли допомоги: знайти, де дитина чи чоловік, та навіть зв’язатися з ними. І завдяки цій інформаційній акції росіяни дізналися, що насправді тут відбувається», — каже заступник Міністра оборони.

Також Ганна Маляр додає, що росія сильно применшує кількість жертв серед своїх армійців. Тож українці постійно працюють на інформаційному фронті, щоб росіяни знали про реальну кількість загиблих у їхніх військах. Заступник Міністра оборони нагадала, що  станом на сьогодні йдеться про понад 18 тисяч загиблих росіян. 
«Ця цифра демотивує не лише цивільне населення. Ця правда демотивує російських військових, які теж вже не всі хочуть йти сюди боротись з тутешнім, як вони вважають, фашизмом». — розповіла Ганна Маляр.

Стежте за новинами Медіацентру «Україна» у наших соцмережах:

Website: https://mediacenter.org.ua/ 

Telegram: https://t.me/lvivmediacenter 

Twitter: https://twitter.com/CenterUkraine 

Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMediaCenter/ 

YouTube: https://bit.ly/3whbxSm