28 Вересня, 2023, 12:44

Україна вже виготовляє техніку для розмінування 

Україна вже частково може задовольнити потребу в необхідній для розмінування техніці. Зокрема в країні виготовляються пікапи і техніка для перевезення вибухонебезпечних предметів. Водночас відбувається процес локалізації виробництва щодо важких машин для розмінування.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив заступник міністра економіки України Ігор Безкаравайний.

«Що стосується тяжких машин для розмінування, йде процес локалізації виробництва, з трьома компаніями підписані угоди про локалізацію. Ще дві компанії ведуть перемовини, найближчим часом будуть заходити в фіксацію цих перемовин документами. Тому так, у нас вже з’являється спроможність виробляти», – зазначив  Ігор Безкаравайний

Він також підкреслив, що крім сприяння тому, щоб в Україні вироблялася техніка, окрім допомоги з локалізацією, Мінекономіки співпрацює з міжнародними партнерами, яких орієнтує на закупівлю цієї техніки саме в Україні, техніки українського виробництва. Позаяк це дозволяє працювати економіці, запускає виробництва, надає робочі місця тощо.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini