ілюстративне фото
1 Листопада, 2022, 12:09

Україна вже отримує від Ізраїлю розумну систему оповіщення населення, яка попереджає про час підльоту ворожих ракет — Посол України в Ізраїлі

Україна вже отримує від Ізраїлю розумну систему попереднього оповіщення населення. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Минулого тижня відбулася продуктивна розмова Міністра оборони України пана Рєзнікова з міністром оборони Ізраїлю Бенні Ганцом. Започаткована певна програма співпраці. Ми вже отримуємо розумну систему попереднього оповіщення, яка діє в Ізраїлі. Ця система дозволить не просто давати оповіщення ракетній загрозі, але й вказуватиме час, який є у людей, щоб заховатися в укриття. Вона пов’язана з радарами, які виявляють ракети чи  дрони»,  — пояснив Євген Корнійчук.

За словами Надзвичайного і Повноважного Посла, такі домовленості, зокрема, стали наслідком покращення україно-ізраїльської співпраці у безпековій галузі. Цьому сприяв, зокрема, новий альянс росії та Ірану, на який Ізраїль змушений зважати. Посол певен, системи оповіщення населення, лише перший крок україно-ізраїльського співробітництва у питаннях безпеки, за ним будуть і наступні.

«Багато речей робляться непублічно. Ізраїльтяни завжди набагато більше намагаються працювати у непублічній сфері, яку не можу коментувати. Але сподіваюся, що така співпраця буде більшою і більш ефективною для нас»,  — заявив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini