Фото Медіацентр Україна – Одеса: Мік Раян, генерал-майор армії Австралії у відставці, військовий експерт Центру стратегічних та міжнародних досліджень
11 Липня, 2023, 14:11

Україна та Австралія можуть співпрацювати у сферах БПЛА та кібербезпеки – генерал-майор армії Австралії у відставці

Деякі австралійські компанії, що спеціалізуються на кібербезпеці, вже співпрацюють з українськими спецслужбами. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса висловив Мік Раян, генерал-майор армії Австралії у відставці, військовий експерт Центру стратегічних та міжнародних досліджень.

“Австралія може надавати Україні БПЛА. Також, коли я востаннє був у Києві, я познайомився з представниками австрійської компанії, яка надає послуги з кібербезпеки та співпрацює з СБУ. На мою думку, наші країни могли б співпрацювати у цій царині”, – зазначив офіцер.

Він також зазначив, що австралійському ВПК може бути корисним досвід українських військових у застосуванні австралійської техніки.

“Наприклад, бойова броньована машина Bushmaster, це дуже ефективна техніка, ми її використовували в Афганістані. А Українські військові отримали великий досвід у застосуванні цієї техніки на сучасній війні, і такого досвіду немає ні у кого на Заході. Ми можемо використати його не для наступних поколінь, а вже зараз”, –  додав Мік Раян. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini