Сергій Цівкач, виконавчий директор UkraineInvest у Медіацентрі Україна, 30 червня
30 Червня, 2022, 12:43

Україна працює над страхуванням іноземних інвесторів, щоб не боялися втратити майно через російську агресію — UkraineInvest

Щоб залучити іноземних інвесторів в українську промисловість, необхідно розробити програми страхування їхнього майна. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив виконавчий директор урядового офісу залучення інвестицій UkraineInvest Сергій Цівкач. За його словами, зараз UkraineInvest працює з партнерами, зокрема, з ЄС та США, над двосторонніми програмами, які забезпечать страхування  інвестицій закордонних підприємців в Україні.

«Інвестори дивляться на ситуацію в країні і бачать, що за короткий час агресор може витратити понад 200 млн доларів на ракети, які знищують нашу інфраструктуру. Це, звісно, є негативним фактором для інвестицій. Але це мине, і тоді промисловість буде відбудовуватися дуже швидко», — розповів Сергій Цівкач.

За його словами, важливо також позбутися бюрократичних перепон для інвесторів.

«Україна повинна перетворитися на державу, де інвестиційні ідеї перетворюються на інвестиційні проекти за години, а не за місяці», — заявив виконавчий директор UkraineInvest.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini