Вікторія Нуланд, заступниця державного секретаря США, Медіацентр Україна-Укрінформ
Вікторія Нуланд, заступниця державного секретаря США, Медіацентр Україна-Укрінформ
3 Грудня, 2022, 21:03

Україна перемагає у цій варварській війні, а путін її програє – Нуланд

Про це заявила заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд під час спілкування з журналістами в Києві в Медіа Центрі Україна – Укрінформ

Заступниця державного секретаря США з політичних питань Вікторія Нуланд переконана, що Україна перемагає у розв’язаній росією варварський війні, а путін її програє.

Вона розповіла, що провела у Києві два дуже насичених дні і зустрілася з цілою низкою українських високопосадовців, зокрема Президентом Володимиром Зеленським та Прем’єр-міністром Денісом Шмигалем, членами уряду та парламентарями, а також громадськими активістами.

« Мій головний меседж – це меседж солідарності з народом України у цей важкий час, коли путін перейшов до нового рівня варварства, позбавляючи домівки цивільних людей електрики, тепла і води Однак Україна перемагає у цій війні, а путін її програє, ви, українці, боретеся за всіх нас, а ми підтримуємо вас, щоб Україна вистояла і перемогла. Перемога України означатиме перемогу свободи», – сказала Нуланд.

Заступниця держсекретаря також поінформувала, що під час зустрічей з представниками «Укренерго» обговорила початок поставок енергетичного обладнання від США в межах оголошеної держсекретарем Ентоні Блінкеном допомоги, і висловила сподівання, що це відбудеться найближчими днями.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini