Андрій Загороднюк, колишній міністр оборони України, голова правління Центру оборонних стратегій
Андрій Загороднюк, колишній міністр оборони України, голова правління Центру оборонних стратегій
23 Серпня, 2022, 16:54

Україна не повинна погоджуватись на сценарій затяжної війни, нам потрібно використати слабкість ворога – Андрій Загороднюк

Сьогодні, 23 серпня, в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Андрій Загороднюк, колишній міністр оборони України, голова правління Центру оборонних стратегій під час експертної зустрічі з журналістами щодо підсумків пів року війни: «Стан та перспективи розвитку подій на фронті».

«Україні постійно намагалися і намагаються нав’язати якийсь сценарій ведення війни. На Сході росіяни зрозуміли, що вони не здатні працювати на декількох напрямках і нав’язували нам сценарій, коли вони хотіли вийти на кордони Донецької та Луганської областей, а потім захопити південь. Тотальний контроль над Чорним морем – це катастрофа для нас. Геополітична в тому числі»,  – сказав він. 

За словами експерта, нам нав’язують сценарій війни на виснаження. Тобто, якщо не вийшла швидка війна, то переходимо до війни на роки, війни на роки. 

«Нам намагаються це нав’язати, щоб сповільнити надходження озброєння. Але це не вигідно для України. Нам потрібно використати слабкості росії, добрати те озброєння, яке ми просили і нам досі не дали і диктувати свої правила. Нам це вдасться, але це виклик. Бо у наших партнерів немає стратегії нашої перемоги і поразки ворога», – наголосив Андрій Загороднюк

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini