8 Червня, 2022, 13:36

Україна може стати хабом з постачання фармацевтичної продукції у східну Європу та Близький Схід — Голова ради директорів «Дарниці»

Україна може стати міжнародним хабом з постачання не лише продуктів харчування, а й фармацевтичної продукції. Зокрема, до країн східної Європи та Близького Сходу. Таку думку під час брифінгу у Медіацентрі Україна висловив Голова ради директорів фармацевтичної компанії «Дарниця» Дмитро Шимків. 

«Ми маємо європейську сертифікацію, активно постачаємо на Близький Схід. Всі ці контракти продовжують працювати, звісно, набагато складніше», — зазначив Дмитро Шимків

За його словами, українська фармацевтична індустрія має достатні виробничі потужності, щоб забезпечити і українських, і міжнародних споживачів. Водночас, розробки нових препаратів не припиняються навіть після початку повномасштабного вторгнення рф. 

«Протягом березня-квітня  ми ( «Дарниця» — ред.) випустили 4 нових препарати. В червні вийде ще 7. 18 березня ми отримали ліцензію щодо розробки та виробництва  препарату Паксловид, Пфайзер, який використовують проти ковіду. І маємо право продавати його на 95 країн світу. В квітні ми отримали від ВООЗ рішення про вибір «Дарниця» як єдиної в Україні платформи, яка буде долучена до технологій виробництва на основі МРНК — це не лише вакцини, а також ліки майбутнього. Це допоможе наблизити найсучасніші технології до споживачів, передусім споживачів України», — розповів Дмитро Шимків. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini