27 Жовтня, 2022, 11:50

Україна має розбудовувати партнерство з арабськими країнами-противниками Ірану — Ігор Семиволос 

Україна має шукати союзників серед країн-противників Ірану. Про таке під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів Ігор Семиволос, Директор Центру близькосхідних досліджень.

«Наші союзники — в першу чергу ті країни, які потерпають від Ірану. 

Тому, що ті самі дрони і ракети, які летять проти українських міст, вони так само використовуються проти саудійських, еміратських і інших міст, складів, нафтових родовищ і т.д. Ми абсолютно природні союзники. Тим більше, що ми не маємо з ними ніяких історичних непорозумінь. Немає навіть радянського минулого — ці країни ніколи не були під впливом Радянського Союзу. Тому, очевидно, і Саудівська аравія, і ОАЕ, Катар, Бахрейн, Кувейт. Ці країни мають бути нашими природними союзниками і з ними треба багато працювати», — пояснив Семиволос. 

На його думку, у цих країнах необхідно просувати антиколоніальні меседжі та доводити, що рф веде колоніальну війну проти України. 

«Це дає таке відчуття спільності з арабськими країнами, які теж пройшли колоніальний період і знають що це таке. Це складно робити тому, що достатньо російської пропаганди. Тому, я думаю, що на це має бути спрямована діяльність наших інформаційних агенцій і інформаційних служб», — додав Ігор Семиволос. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini