Ігор Семиволос, виконавчий директор центру близькосхідних досліджень
Ігор Семиволос, виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень, Медіацентр Україна
27 Вересня, 2022, 14:13

Україна має говорити з союзниками про посилення санкцій проти Ірану — директор Центру близькосхідних досліджень

Україна може вимагати у партнерів посилення санкцій проти Ірану через постачання дронів росії. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявив виконавчий директор Центру близькосхідних досліджень Ігор Семиволос.

«Деякі країни світу вже давно тримають Іран під санкціями. Передусім це США. Є питання до Європи, яка не долучилася до санкцій США. Але зараз, коли Іран став учасником війни на боці росії, то очевидно є сенс ставити перед нашими західним союзниками питання посилення санкцій проти Ірану», — заявив Ігор Семиволос.

За його словами, Іран своїми діями завдав величезної шкоди двостороннім україно-іранським відносинам.

«Іранці продовжують робити вигляд, що вони не розуміють, що сталося, продовжують стверджувати, що Іран не постачав безпілотники до росії, але це вже настільки очевидна брехня, що навіть не варто коментувати», — зазначив директор Центру близькосхідних досліджень.

Нагадаємо, 23 вересня Україна позбавила посла Ірану акредитації і скоротила кількість дипломатів в іранському посольстві у відповідь на постачання іранських озброєнь росії. За останні кілька тижнів Україна збила вже більше десятка іранських безпілотників «Shahed-136».

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini