Сергій Бабак, Медіацентр Україна, 7 червня
7 Червня, 2022, 14:25

Україна буде потребувати фахівців робітничих професій, адже, щоб відбудувати країну, потрібні професійні робочі руки — нардеп Бабак

Україна буде потребувати фахівців робітничих професій, щоб відбудовувати країну після перемоги. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповів  голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак. 

«В уряді є повне розуміння того, що відбудовувати країну будуть не економісти та юристи, а професійні робочі руки. Тому зараз держзамовлення буде йти в бік професійної освіти. Ми хочемо, щоб професійна освіта стала певним драйвером в підготовці спеціалістів, яких наша країна буде конче потребувати в найближчі роки після перемоги», — заявив Сергій Бабак.

За словами народного депутата, він зараз курує роботу однієї із груп, що входить до складу Національної ради з відновлення України від наслідків війни. Група займається саме питаннями відродження освіти та науки. 

«Війна це не лише виклики, а й можливості щось радикально і серйозно змінити. Дві сотні експертів працюють зараз в цій групі і готують пропозиції  щодо розвитку всіх ланок освіти в повоєнний період. І наближення цих ланок до стандартів ЄС. Бо ми за останній час зробили значний крок у бік Євросоюзу. Тому маємо готувати і свою економіку до реалій ЄС, і свою систему освіти», — розповів голова Комітету ВР з питань освіти.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini