Фото з facebook Державної служби автомобільних доріг України, Медіацентр Україна-Укрінформ, 17 червня
17 Червня, 2022, 11:34

«Укравтодор» розчистив 938 кілометрів доріг, які пошкодив ворог, на подальше відновлення інфраструктури планують використати заморожені активи росії

Внаслідок війни зруйновано 305 штучних споруд та 24 тисячі кілометрів доріг. Деякі лише треба розчистити, деякі відремонтувати, а деякі повністю відбудувати.

Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявив Андрій Івко, перший заступник голови «Укравтодору».

«Для відновлення доріг потрібно 900 мільярдів гривень. Приблизно потрібно 2-4 роки для відбудови. Однак, за рік – півтора вдасться відновити базові речі. Ми сподіваємось, що для відновлення нашої інфраструктури ми  використаємо кошти росії, які наразі заморожені в країнах Європи», – сказав він

Наразі розчищено 938 кілометрів доріг та збудовано 41 тимчасову переправу на дорогах державного значення. Вже немає міст-островів, громадяни України вже можуть вільно пересуватися дорогами, але поки що мова про повне відновлення не йде, ще тривають роботи з обстеження пошкодженої інфраструктури.

Андрій Івко наголосив, що «Укравтодор» співпрацює з адміністраціями різних країн та міст. Чеська Республіка передала два мости завдовжки 36 метрів.

«Мости вже в Україні. Один з них йде в Київську область. Очікується, що наступного місяця ці тимчасові переправи вже будуть змонтовані», – пояснив перший заступник голови «Укравтодору».

«Укравтодор» фіналізує ряд проектів, розпочатих до війни. Так, завершується робота на трасі М-31 Дніпро – Решетилівка. Сьогодні вже відкривається ділянка дороги з Дніпра до каналу Донбас. Це дорога європейської якості, першої категорії. Рух буде відкрито для автівок різного типу.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini