Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Ігнат, речник командування повітряних сил ЗСУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
14 Листопада, 2022, 15:28

У жовтні росія застосувала для ударів по Україні 15 “Калібрів”: намагаються економити ракети — командування Повітряних сил ЗСУ

15 ракет “Калібр” росія застосувала для ударів по території України у жовтні цього року. Така кількість свідчить про намання рф економити цю зброю. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат.

“Очевидно, що супротивник має дефіцит цих ракет. А саме, що не можна і швидко їх виготовити, і швидко їх ввести в дію, поставити на носії”, — заявив Юрій Ігнат.

За його словами, росіяни також не застосовували ні крилатих ракет, ні навіть іранських дронів-камікадзе впродовж минулого тижня.

“Супротивник не може собі  дозволити завдавати масованих ракетних ударів постійно, бо відчуває певний дефіцит цього озброєння, це стосується і “Іскандерів” і ракет Х-555, Х-101 і а також “Калібрів”, — пояснив речник командування Повітряних сил ЗСУ.

Він також додав, що наразі носії ракет “Калібр” вивели у Чорне море, тому можливі будь-які ворожі провокації та завдання ударів. 

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini