Юрій Пархоменко, керівник Департаменту міграційної поліції НПУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
Юрій Пархоменко, керівник Департаменту міграційної поліції НПУ, Медіацентр Україна-Укрінформ
2 Грудня, 2022, 15:06

У Євросоюзі за участю України проведено 4 глобальних операції щодо протидії торгівлі людьми, жебракуванню та експлуатації — Нацполіція

З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну в Євросоюзі за участі України проведено чотири операції щодо протидії торгівлі людьми, жебракуванню та експлуатації. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна — Укрінформ розповів керівник Департаменту міграційної поліції НПУ Юрій Пархоменко.

«З початку повномасштабного вторгнення проведено 4 глобальні операції в Європейському Союзі за участю України щодо протидії торгівлі людьми. Так, проведено операції щодо протидії торгівлі людьми, жебракуванню, сексуальній та трудовій експлуатації. Всі країни відзвітували щодо проведення цих операцій. Маємо наступну картину: на сьогоднішній день було 50 повідомлень про злочини, пов’язані з торгівлею людьми, лише за 6 фактами відкриті кримінальні провадження», — зазначив Пархоменко.

Експерт наголосив, що навіть за цими фактами інформація не завжди знайшла своє підтвердження, і певною проблемою є недостовірне висвітлення ситуації в ЗМІ.

«Проблемою є висвітлення в ЗМІ неправдивої інформації щодо ситуації з торгівлею людьми. Так, мережею Інтернет розповсюджуються дані про так званих 100 тисяч потерпілих громадян України від торгівлі людьми. Це неправдиві відомості», — додав Пархоменко.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini