Юлія Стефанюк, керівник програми в Україні WCK в Медіацентрі Україна, 15 липня
15 Липня, 2022, 13:27

У Вінниці наша команда одразу виїхала на місце атаки, щоб годувати медиків та тих, хто розбирає завали — World Central Kitchen в Україні

Команди World Central Kitchen працюють у всіх регіонах України, зокрема, й у поблизу лінії фронту. Тож готові швидко надавати допомогу там, де це найбільш необхідно. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна розповіла керівник програми World Central Kitchen в Україні Юлія Стефанюк. 

«У нас свої представники в Краматорську, це майже лінія фронту. Також у Харкові та Миколаєві, де ми звіряємо вранці, яка ситуація, чи безпечно працювати. В нас є групи швидкого реагування, до прикладу, вчора у Вінниці, де сталася атака, команда виїхала, і годувала медиків та тих, хто займався роботою з ліквідації наслідків», — розповіла Юлія Стефанюк.

За її словами, українська команда World Central Kitchen здобула унікальний досвід, який планують застосовувати і надалі. 

«В майбутньому ми будемо командою реагування для інших регіонів. І зараз працюємо над створенням проекту Кухні, яка буде працювати в місцях деокупованих. Крім того, в нас є далекоглядні плани, як працювати далі на теренах Європи», — пояснила Стефанюк.

Нагадаємо, World Central Kitchen» – неприбуткова неурядова організація, яка займається забезпеченням їжею цивільного населення, яке постраждало внаслідок стихійних лих, епідемій чи воєнних конфліктів. Організація була заснована у 2010 році у Сполучених Штатах Америки шеф-кухарем Хосе Андресом. WCK організовувала харчування в Домініканській Республіці, Нікарагуа, Замбії, Перу, Кубі, Уганді, Багамських островах, Камбоджі та Сполучених Штатах Америки.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini