31 Жовтня, 2023, 17:18

У Верховній Раді знаходиться законопроєкт, який має значно спростити оновлення даних військовозобов’язаними

Щодо роботи територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки є ряд законопроєктів, які зараз знаходяться на розгляді у Верховній Раді. Одним із таких законопроєктів, який мав би покращити роботу ТЦК та СП, є запровадження синхронізації єдиного електронного реєстру військовозобов’язаних “Оберіг” з іншими реєстрами державних органів влади.

Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ повідомив начальник служби зв’язків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ, підполковник Володимир Фітьо.

“Якщо цей законопроєкт буде проголосовано, то відповідно до цього, система обліку військовозобов’язаних “Оберіг” буде отримувати дані з інших реєстрів. Це про сімейний стан, про освіту, про народження дітей, про фах, про роботу та інші необхідні дані”, — пояснив Володимир Фітьо.

Зараз система наповнена на 90%. 

“Усі карткові справи переводяться в електронний вигляд. Але зараз ще також військовозобов’язані мають особисто з’являтися у свої ТЦК та СП для того, щоб оновити свої дані. Тобто являтися фізично  та приносити ксерокопії тих чи інших документів. Якщо це, наприклад, студент, який навчається на денній формі він має раз на рік  приносити довідку зі свого вишу, що він, дійсно, навчається там”, — додав Володимир Фітьо.

Коли ж запрацює синхронізація між усіма базами даних, то  особисто з’являтися  у ТЦК вже не буде потреби.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini