Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна-Укрінформ, 17 серпня
Федір Веніславський, народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки, Медіацентр Україна-Укрінформ, 17 серпня
17 Серпня, 2022, 12:42

У Верховній Раді не бачать підстав для дозволу виїжджати за кордон певній категорії громадян призивного віку- Комітет з питань нацбезпеки

росія проводить діяльність щодо переведення своєї економіки на військовий стан, на воєнні рейки, тому продовження правового режиму воєнного стану- це консолідація зусиль органів державної влади України, всіх складових сектору безпеки та оборони з відбиття ворожої агресії.

Про це в Медіацентрі Україна- Укрінформ заявив Федір Вениславський, член Комітету ВРУ з питань національної безпеки та оборони.

Він додав, що у Верховній Раді постійно підіймаєтьмя питання виїзду за кордон чоловіків призовного віку, але певної категорії.

“За кордоном досить потрібні певні професії. Одна з найбільших категорій – моряки. Які працюють на іноземних судах і в тому числі заробляють гроші для держави. Це основна мотивація тих, хто виступає за виїзд за межі держави чоловіків”,- сказав народний депутат.

Водночас в парламенті немає однозначної позиції з приводу того, чи варто лібералізувати виїзд за кордон для певної категорії громадян.

“Президент України чітко дав відповідь на петицію про дозвіл виїзду за кордон для певної категорії – всі громадяни є рівними і встановлювати якісь преференції для окремих осіб держава не буде”,- додав він.

Наразі розглядаються ініціативи про посилення відповідальності за незаконний перетин державного кордону:” Маємо декілька зареєстрованих законопроектів щодо посилення відповідальності за незаконний перетин кордону, за неповернення у визначений термін, але про сформовані законодавчі ініціативи говорити рано”.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini