Фото Медіацентр Україна – Одеса: Наталія Утюпіна, начальник служби у справах дітей Одеської обласної військової адміністрації
7 Червня, 2023, 13:24

У травні на Одещині травмувалися 82 дитини – одеська військова адміністрація

Найчастіше, 52 рази, діти травмувалися на дитячих майданчиках, гойдалках тощо. Про це на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса повідомила Наталія Утюпіна, начальник служби у справах дітей Одеської обласної військової адміністрації.

“У травні ми зафіксували 82 випадки травмування дітей. 10 дітей отримали побутові отруєння – медикаментами, побутовою хімією тощо, 2 випадки були летальні. 20 дітей травмувалися в дорожньо-транспортних пригодах, два випадки летальні. Чотирьох дітей покусали собаки, дна дитина отримала удар струмом, і 26 дітей отримали різноманітні травми за місцем проживання чи навчання”, – зазначила Утюпіна.

Посадовиця також додала, що влітку поширюються випадки випадіння дітей з вікон. За останній час в Одесі зафіксовано чотири таких випадки, троє дітей загинуло.

“Основні причини травматизму — недогляд за дітьми. Ми рекомендуємо знаходити цікаві секції, кружки, щоб діти бути постійно зайняті та були під наглядом дорослих”, – додала Утюпіна.

Також вона зазначила, що одною з найпоширеніших причин дитячого травматизму є ушкодження різної тяжкості від травм колісних засобів пересування, таких як електросамокати, моноколеса, гіроскутери тощо.

“Дорослі потрібні розповідати дітям, де можна кататися на цих транспортних засобах та про правила дорожнього руху”, – додала посадовиця.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini