Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
Максим Козицький, начальник Львівської ОВА, Медіацентр Україна-Укрінформ
16 Лютого, 2023, 15:15

У травні-червні 2022 року на Львівщині мешкали понад 600 тисяч ВПО, наразі офіційно понад 250 тисяч, неофіційно 350-400 тисяч — начальник ОВА

Львівщина продовжує створювати комфортні умови для проживання сотен тисяч внутрішньо переміщених осіб. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Якщо брати пік людей, які вимушено залишили своє житло і були розміщені у Львівській області, — це був травень-червень минулого року, — це більше 600 тисяч людей. На даний момент офіційно зареєстровано внутрішньо переміщеними особами близько 250 тисяч. Якщо брати неофіційні дані і мобільних операторів, це 350-400 тисяч, що проживають у Львівській області», — розповів начальник ОВА.

Козицький додав, що основна проблематика наразі — критична нестача місць у спеціалізованих закладах для вразливих категорій населення. 

«Ми минулого року покрили поточними ремонтами всі заклади, їхня наповненість близько 180-220%. Ремонтували 25 об’єктів — це гуртожитки для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Цього року така саме буде програма існувати, і надалі будемо створювати комфортні умови для проживання», — зазначив Козицький.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini