фото facebook Yevheniya Kravchuk
25 Травня, 2022, 16:31

У світі розуміють, якщо не зупинити росію, зламається архітектура міжнародної безпеки — народний депутат Євгенія Кравчук

Неважливо, скільки Заходу доведеться докласти зусиль, Україна повинна перемогти. Такі меседжі  цьогоріч лунають на Всесвітньому економічному форумі у Давосі. Про це під час брифінгу у Медіацентрі Україна заявила член української делегації форуму та народний депутат України Євгенія Кравчук. 

«Дуже чітко говорила делегація США: Україна повинна виграти, інакше не буде світового порядку, і того, на чому грунтуються всі ці організації: НАТО, ЄС. І загалом, архітектура безпеки, яку світ побудував після Другої світової війни, просто зникне, якщо дати путіну просунутися далі», — розповіла Євгенія Кравчук.

За словами депутата, звучали у Давосі і не такі прихильні до України думки. Зокрема, згадала про промову колишнього державного секретаря США Генрі Кіссінджера, який заявив, що Україна повинна поступитися Росії частиною території. 

«Звісно, лунали такі думки, як у Кіссінджера, йому, нагадаю, 98 років. Але річ тут не у віці, а в тому, що він досі живе в парадигмі наддержав та сфер впливу. Але світ змінився, і після 24 лютого він змінився кардинально. Меседж, який повторювали ми, а також президент Польщі Анджей Дуда: якщо ви думаєте, що хтось на Заході зможе примусити Україну здати свої території, то цього не буде. Українці будуть боротися», — розповіла народний депутат.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini