4 Вересня, 2023, 15:19

У Силах оборони Півдня прокоментували інформацію щодо детонації російських дронів на території Румунії

Начальниця об’єднаного координаційного пресцентру сил оборони Півдня України Наталя Гуменюк під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ прокоментувала інформацію щодо детонації ворожих дронів під час атаки на Одещину в ніч проти 4 вересня.

Вона зазначила, що ворог вже неодноразово використовував географічну особливість регіону, спрямовуючи дрони максимально близько до державного кордону.

«Дійсно, відстань там настільки невелика, що і похибка самого баражуючого снаряду, яким є дрон-камікадзе, і бойова робота, і її наслідки можуть дійсно загрожувати сусідній країні. І ворог, знаючи це неодноразово використовував саме таку географічну особливість цього регіону, спрямовуючи дрони саме в максимальній близькості до державного кордону», – пояснила Наталя Гуменюк.

Вона наголосила, що цей факт було зафіксовано та проінформовано країну-сусідку  про те, що така небезпека існує. 

«І нами констатовано, нами зафіксовано таке влучання. Тобто з нашого боку Україна, як відкрита країна відкритої політики, відкритого інформування – ми, не приховуючи, все відверто та чесно проінформували. Далі реагування має йти за сусідньою країною», – наголосила вона.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini