Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації
Сергій Братчук, речник голови Одеської обласної військової адміністрації, Медіацентр Україна
28 Вересня, 2022, 13:32

У росії немає жодних шансів захопити Одесу: ні морем, ні суходолом — Братчук

У росіян немає жодних шансів захопити Одесу. Про це, коментуючи інформацію агентства Bloomberg, у Медіацентрі Україна заявив речник голови Одеської обласної військової адміністрації Сергій Братчук.

«Ми розуміємо свою стратегічність. Ми розуміємо, що ми морські ворота держави. Система оборони удосконалюється кожного дня. Вона вибудовувалася із 24 лютого так, щоб жоден ворог не зміг сюди ні суходолом, ні морем проникнути. Сьогодні, коли ми говоримо про морську десантну операцію, ризик цей залишається, адже є чорноморський флот рф. Але наразі немає приготувань до цієї дуже коштовної операції. Крім того, вона має бути забезпечена, ця десанта операція: з суходолу або з повітря. На суходолі просування ворога немає, навпаки, на південному напрямку, хоч повільно, але просуваються наші ЗСУ», — наголосив Сергій Братчук.

Нагадаємо, за даними інформагенства Bloomberg, у кремлі все ще сподіваються перехопити ініціативу на полі бою і, після проведення мобілізації, знову рушити армією на Харків і Одесу.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini