24 Жовтня, 2023, 18:36

У разі зняття обмежень Україна та Ізраїль зможуть співпрацювати в військово-технічних питаннях – Євген Корнійчук

Якщо обмеження щодо військово-технічної співпраці будуть зняті, Україна та Ізраїль  зможуть успішно співпрацювати і в питаннях антидронів, і систем ППО, й у питаннях іншого військового співробітництва, про яке йшлося з боку України протягом останніх 20 місяців.

Таку думку під час брифінгу в Медіацентрі Україна – Укрінформ висловив Надзвичайний і Повноважний Посол України в Ізраїлі Євген Корнійчук.

«Стосовно подальшої співпраці, я б зосередився більше на військово-технічній співпраці. Думаю що будь-які застереження з цього приводу будуть зняті після цих сумних подій, які сталися, і ми зможемо більше співпрацювати в питаннях військово-технічної співпраці. Але ж, знову таки, це проблема, яка у нас на роки, і негайних, якихось термінових покращень, скоріш за все, очікувати не приходиться. Але я впевнений, що обмеження будуть зняті, ми зможемо успішно співпрацювати і в питаннях антидронів, так званих джамерів, і систем ППО, й іншої військової співпраці, яку ми запитували протягом останніх 20 місяців», – пояснив Євген Корнійчук.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini