9 Жовтня, 2023, 16:27

У рамках Міжнародного театрального фестивалю «Золотий Лев» покажуть п’єсу про емоційне виснаження під час війни

Вистава  «Джива» – нова робота драматурга, народного артиста України Анатолія Матвійчука у постановці Надії Агєєвої-Швед. Зіграють її актори від Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша та  Project Art Theater. Творці п’єси  переконані – у такий важкий час важливо створювати мистецтво, яке допомагає долати страх і виходити зі стану глибокої психічної травми. Унікальне в цій постановці – використання авторських голосів херсонських поетів та митців, які пережили окупацію.

“Нещодавно в Херсоні вийшла книга херсонських поетів, які пережили цю окупацію. І раптом у режисера Надія Агєєвої-Швед виникла ідея. А що, як вони запишуть своїми голосами і пришлють нам свої безпосередні враження, свої безпосередні, якісь такі свідчення того, що вони пережили?  Це дуже сильний ефект особистості, яка була в епіцентрі цих жахливих подій. І режисер поставила їх від трагічних до світлих, обнадійливих й оптимістичних”, – зазначив автор п’єси “Джива” Анатолій Матвійчук.

Наприкінці постановки звучить саундтрек у виконанні Анатолія Матвійчука та акторки, який є логічним і світлим завершенням спектаклю. Прем’єра “Дживи” у Львові  відбудеться 9 жовтня о 20.00 в академічному духовному театрі “Воскресіння”. 

 Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini