Олег Гавриш, Головний консультант відділу організаційної роботи Кабінету керівника ОП, Медіацентр Україна-Укрінформ
Олег Гавриш, Головний консультант відділу організаційної роботи Кабінету керівника ОП, Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Лютого, 2023, 11:34

У проєкті «Книга катів українського народу» вже вказано 1700 людей, які вчиняли злочини проти України: дані верифіковані правоохоронцями та розвідкою — Олег Гавриш

У Медіацентрі Україна — Укрінформ відбулася презентація роботи інформаційного проєкту «Книга катів Українського народу». Детальніше про проєкт розповів Головний консультант відділу організаційної роботи Кабінету керівника ОП Олег Гавриш. 

«Це дуже важливий проєкт. У ньому є 1700 людей, які створювали воєнні злочини проти України. Це люди, які власне давали вказівки стріляти ракетами по наших містах, це люди, які вбивали, які ґвалтували. Це саме те, що ми зовем катами. Цей проєкт створений для того, щоб суспільство могло доєднатися, наповнювати і давати там перевірену інформацію. Це проєкт Офісу Президента, наповненням займається ГУР Міноборони, а також Генеральна прокуратура», — повідомив Гавриш.

Довідково:

Сайт «Книга катів українського народу» (russian-torturers.com) — має на меті збір, систематизацію та оприлюднення верифікованої інформації про воєнних злочинців рф та їхні воєнні злочини, скоєні на території нашої держави під час повномасштабного вторгнення в Україну. 

Всі представлені на сайті злочинці підтверджені та перевірені одним з правоохоронних чи розвідувальних органів України. Воєнних злочинців можна знайти за місцем народження, військовою частиною та територією здійснення злочинів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini