Фото Медіацентр Україна – Одеса: Тетяна Покотілова, заступник генерального директора Одеської обласної дитячої клінічної лікарні; Андрій Попченко, лікар ортопед-травматолог дитячий, завідувач відділення травматології Одеської обласної дитячої клінічної лікарні; Оксана Рокунець-Сорочан, начальник медичного управління Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА; Володимир Босенко, лікар анестезіолог дитячий, завідувач відділення реанімації та інтенсивної терапії Одеської обласної дитячої клінічної лікарні; Стасья Комадінко, лікар з медицини невідкладних станів Одеського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф
25 Травня, 2023, 14:30

У обласному департаменті охорони здоров’я не рекомендують відкривати пляжі для купання

Можна лише дозволити приймати сонячні ванни. Таку заяву на брифінгу у Медіацентрі Україна – Одеса зробила Оксана Рокунець-Сорочан,  начальник медичного управління департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА.

“Якщо ми говоримо про пляжний сезон та сонячні ванни то одне, а плавання у відкритому морі, то інше. І тому департамент охорони здоров’я одеської військової адміністрації та профільні лікарі закликають — без дозволу, доки не скажуть, що море чисте і там немає загроз, ми не радимо купатися”, – зазначила посадовиця.

Тетьяна Покотілова, заступник генерального директора Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, додала, що, на її думку, відкривати пляжі небезпечно через відсутність на них укриттів.

“Я б не поспішала і не радила відкривати пляжі. Ми ніколи не знаємо, коли прилетить якийсь літак чи ракета… І куди люди будуть бігти? Буде масова паніка. Я не думаю, що це гарна ідея, хочу розумію людей, які хочуть відпочивати, – додала фахівчиня.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini