Перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов у Медіацентрі Україна, 11 серпня
11 Серпня, 2022, 12:37

У Нікополі понад 400 житлових будинків пошкоджені через обстріли, росіяни цілеспрямовано атакують цивільних — перший заступник голови Дніпропетровської ОВА

У Нікополі понад 400 житлових будинків пошкоджені через ворожі обстріли. Зокрема, один із найбільших обстрілів Нікопольського району відбувся в ніч на 10 серпня.  Про це розповів під час брифінгу у Медіацентрі Україна перший заступник голови Дніпропетровської ОВА Володимир Орлов.

«Вдарили по Марганцю,  вдарили по Мирівській громаді, дуже багато руйнувань. І головне, цей ворожий обстріл забрав життя 13-ти людей, а 11 на даний час поранені знаходяться у лікарні. Постійно Нікополь потерпає від обстрілів. Пошкоджено понад 400 житлових будинків, 11 вщент зруйновані», — зазначив Володимир Орлов.

Окрім цього ворог нівечить лікарні, школи, дитячі садочки та підприємства.


«Ворог діє дуже підступно, він обстрілює  житлові квартали. Обстріли ведуться майже постійно вночі, тобто кожного дня накривають міста Нікопольського району з реактивних систем залпового вогню та з ракетних обстрілів. Чому саме Нікополь, чому саме Марганець, ми не можемо сказати, ніякої там військової інфраструктури у цих містах немає і судячи по тих руйнуваннях, які завдаються, по тих жертвах, це ведеться спрямована атака на мирне населення», —  підсумував  Володимир Орлов.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini