Шейх Мурат Сулейманов, Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Медіацентр Україна-Укрінформ
Шейх Мурат Сулейманов, Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма», Медіацентр Україна-Укрінформ
23 Лютого, 2023, 15:00

У мусульманському світі дуже міцна російська пропаганда, тому наш обов’язок говорити правду про події в Україні — Шейх Мурат Сулейманов

Мусульмани, які живуть в Європі, добре розуміють міцність російської пропаганди у світі. Це розуміють і у Туреччині або Азербайджані, але не в усіх країнах світу. Про це під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ заявив Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Шейх Мурат Сулейманов.

«Наприклад, якщо ми кажемо про мусульман у Африці, або про інші країни, де проживають масово мусульмани, вони [росіяни] вже протягом довгого часу працювали над цим. Вони і зараз дуже добре працюють над цим. Вони кажуть, що „ми мусульмани, ми против них, вони нам роблять зло“. У нас є ресурси, різною мовою ми пишемо про це. Також ми виступаємо з заявами: пояснюємо мусульманам або організаціям, які з нами зв’язуються, про те, що насправді тут коїться в Україні. Наш обов’язок про це казати. Якщо будемо мовчати — то це зло. Тому це наша відповідальність. Нам потрібно працювати над тим і намагатися робити все це достовірно. Коли ми робимо це правильно, буде результат», — зазначив Муфтій.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini