2 Лютого, 2023, 17:00

У Миколаївській області пошкоджено або зруйновано майже 16 тисяч об’єктів, з них 10 тисяч — одноповерхові приватні будинки — Кім

Плани щодо відновлення пошкоджених або зруйнованих об’єктів на Миколаївщині окреслив під час брифінгу в Медіацентрі Україна — Укрінформ начальник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім.

«Майже 16 тисяч у нас пошкоджених або зруйнованих об’єктів по області, 10 тисяч приблизно з них — це одноповерхові приватні будинки. Але не всі вони зруйновані вщент, є пошкодження, які ми вже відновили і можемо відновити власними силами. До цього залучені всі: і держава, і іноземні партнери. Ми проговорили завдання, що стосуються першочергових об’єктів — це дитячі садки, школи та лікарні, які по базовому опорному принципу будуть відновлені для того, щоби люди могли отримувати послуги. Після цього ми будемо розширювати зону відновлення. Що стосується приватного відновлення, в „Дії“ вже є порядок для приватних осель. Для підприємств це розробляється Міністерством цифрової трансформації і буде в майбутньому теж доступно. Робота ведеться, готується, але я гадаю, що масове відновлення буде відразу після нашої перемоги», — повідомив Кім.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini