Жеребкування фіналістів Нацвідбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023, Медіацентр Україна-Укрінформ
Жеребкування фіналістів Нацвідбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023, Медіацентр Україна-Укрінформ
1 Грудня, 2022, 15:23

У Медіацентрі Україна — Укрінформ відбулося жеребкування фіналістів Нацвідбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023

У травні 2022 року Україна перемогла на Євробаченні-2022. Наступного року пісенний конкурс пройде від імені України у Ліверпулі. Першого грудня у Медіацентрі Україна — Укрінформ відбулися презентація пісень та жеребкування фіналістів Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023. 

«Хоча Євробачення-2023 відбудеться в Ліверпулі, воно відбуватиметься з Україною в серці та від імені України. Україна демонструє незламність та силу на всіх фронтах, у тому числі, музичному. І те, як наш голос буде почутий на великій міжнародній арені, дуже важливо. Євробачення, як один з найбільших пісенних конкурсів у світі і точно у Європі, — це важливий майданчик для представленості України. Ось чому дуже важливе проведення Національного відбору в цей рік. Україна цього року буде першою серед усіх країн-учасниць Євробачення, яка проведе Національний відбір. Ми будемо задавати певну планку, хоча і в надзвичайних, виняткових обставинах», — зазначила голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська.

Під час жеребкування кожен з десяти фіналістів отримав порядковий номер від 1 до 10, під яким буде виступати у фіналі Національного відбору, а саме: 

Moisei — 1

OY Sound System — 2

DEMCHUK — 3

Jerry Heil — 4

FIINKA — 5

KRUTЬ — 6

Tember Blanche — 7

Angelina — 8

2TONE — 9

TVORCHI — 10

Фінал Національного відбору на Пісенний конкурс Євробачення-2023 відбудеться 17 грудня у Києві. Як повідомила Оксана Скибінська, захід пройде в укритті задля безпеки учасників та присутніх у залі глядачів.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini