Молодший віце-президент компанії GlobalLogic Ігор Костів, Медіацентр Україна
Молодший віце-президент компанії GlobalLogic Ігор Костів, Медіацентр Україна
26 Серпня, 2022, 14:41

У Медіацентрі Україна продемонстрували поштову марку присвячену  волонтерам із ІТ-спільноти

Поштову марку присвячену волонтерам із ІТ-спільноти, які допомагають Україні під час війни, продемонстрував  у Медіацентрі Україна молодший віце-президент компанії GlobalLogic Ігор Костів.

«Ми випустили ось таку марку спільно з Укрпоштою для того, щоб відзначити наших волонтерів і не тільки наших, які з одного боку є в IT , з іншого боку дуже багато жертвують, надають допомоги і послуг чи то Збройним силам, чи то гуманітарним акціям і місіям в Україні. Зокрема на цій марці зображений коптер, здебільшого пов’язаний з IT-індустрією як такою і це здебільшого те, що айтішники почали інвестувати в розвиток нашої обороноздатності і не тільки.  І він зроблений у формі соняшника, яка асоціюється досить часто з Україною», —  сказав Ігор Костів.

Також Ігор Костів розповів як виникла така  ініціатива для відзначення айтівців-волонтерів.

«Загалом вона виникла з думки про те, що час від часу ми збираємо якусь інформацію в компанії і ми зауважили, що станом на зараз наші консультанти зібрали вже і пожертвували більше 15 мільйонів гривень на різні ініціативи і акції пов’язані чи то зі Збройними силами чи пов’язані з гуманітарними акціями в Україні. А загалом, в цілому компанія GlobalLogic вже задонейтила більше 500 мільйонів гривень на різні ініціативи в межах гуманітарних акцій, в межах допомоги Збройним силам»,  — зазначив Ігор Костів.

Нагадаємо, згідно з опитуванням Djinni у липні 2022 року, майже половина IT-інженерів відправляють на допомогу ЗСУ й волонтерам 5-20% власного доходу. 3% – половину своїх грошових надходжень.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini