Фото: Олександр Коляда
27 Березня, 2023, 16:45

У магазинах італійського П’ємонту з’явився хліб із львівського борошна

У рамках спільного українсько-італійського проєкту “Хліб заради миру в Україні” профінансували львівських крафтовиків, допомогли місцевим фермерам і вимушено переселеним особам. Майже 500 людей із центрів для ВПО на Львівщині  отримають продуктові набори з органічною продукцією, від 7 львівських крафтовиків. Про перебіг спільного українсько-італійського проекту “Хліб заради миру в Україні” розповіли у Медіацентрі Україна Львів.

“Із 19 господарств, які підпадали під вимоги конкурсу і подали заявки на участь ми обрали 7. Згідно з вимогами наших міжнародних партнерів це мали бути виробники крафтової продукції, де працевлаштовані вимушено переселені особи, а також це має бути органічна продукція,” – розповів голова Львівської Аграрної Палати Ігор Вуйцик.

Фінансування проєкту відбувається з коштів, отриманих від продажу італійському соціальному кооперативу Pausa Cafe та NovaCoop 44 тонн пшениці і 3,5 тонн житнього борошна. Спечений з нього хліб вже з’явився у мережі продуктових маркетів Novacoop. 30 центів із кожного буханця йде призначені для постачання насіння малим українським фермерам. Кооператив Pausa Cafe  надав 2,5 тони суміші трав підібраних для сінокосіння, які були розділені між 72 дрібним фермерам Львівщини.

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini