11 Квітня, 2023, 17:32

У Львові відкрили сучасний корпус реабілітації Національного центру НЕЗЛАМНІ

11 квітня відкрилась перша черга сучасного корпусу реабілітації. Корпус Національного центру НЕЗЛАМНІ з’єднали із головним корпусом лікарні скляним мостом. Тут допомагатимуть відновлюватися людям, які зазнали важких травм через війну.  

Новий корпус реабілітаційного центру Незламні споряджений роботизованими системами для кінцівок. Також тут є реабілітаційні зали зі сталевими підйомниками, аби прикуті до ліжка пацієнти могли переміститися до басейну чи реабілітаційної кімнати.

Невдовзі запрацює і басейн, адже реабілітація у воді – невід’ємна складова відновлення. Також у корпусі є ерготерапевтична квартира з кухнею, де пацієнтів вчитимуть про себе дбати у максимально домашніх умовах. Також тут створять імітацію магазину, де пацієнти зможуть тренуватися робити покупки. На базі нового корпусу фахівці з фізичної реабілітації працюватимуть спільно з психологами та психотерапевтами, щоб комплексно надавати допомогу людям, які постраждали від війни. 

Реконструкція корпусу відбулась за підтримки Товариства Червоного Хреста України, міст-партнерів Львова – Фрайбурга та Вільнюса. Кожному із партнерів, які долучилися до реновації, присвятили поверх у корпусі Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. 

«Ми ніколи в історії Фрайбурга не отримували більших пожертв від мешканців, ніж цього разу – коли збирали кошти для нашого міста-побратима Львова. В такі скрутні час ми повинні виявити справжню дружбу і солідарність. І звісно, коли Андрій Садовий запропонував стати одним із першим амбасадорів проєкту, я одразу погодився. Я дуже вражений тими темпами, з яким  відбулася ця трансформація», – сказав Мартін Горн, мер Фрайбурга, який підтримав проєкт НЕЗЛАМНІ. 

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini