Брифінг: Презентація маршруту пам’яті Петра Радковця, приурочена дню народженню екскурсовода
27 Квітня, 2023, 13:50

У Львові відкрили новий екскурсійний маршрут, присвячений відомому туристичному гіду Львова – Петрові Радковцю

Авторський туристичний маршрут буде проходити центральною частиною міста, зокрема улюбленими локаціями екскурсовода. Першу екскурсію автори маршруту вже провели для журналістів – у день народження Петра Радковця.

“Маршрут пролягає від східних до західних оборонних мурів, через середньовічне місто – з Руського кварталу до площі Ринок. Відвідаємо Вірменку, де ми говоритимемо про субкультуру львівських хіпі, з якими був пов’язаний Петро Радковець. Далі, через католицький квартал – Катедральний собор і каплиця Боїмів. І завершимо – умовно на лівому березі Полтви, це вже австрійська частина старого Львова”, – розповіла авторка екскурсійного маршруту Діана Борисенко під час презентації у Медіацентрі Україна-Львів. На кожній з 10 зупинок є згадки з історіями, пов’язаними з Радковцем та особливостями його екскурсійної справи.   

“Петро Радковець був людиною, яка зробила себе сама. Він сам вивчав історію Львова, не будучи істориком за освітою, і сам став краєзнавцем. Фактично він створив свій образ, який став одним з найвизначніших візуальних образів Львова за останні 15 років. Я думаю, це важливий момент для історії міста і ми хотіли його якось зафіксувати”, – зазначив Омелян Ощудляк, зять Петра Радковця.

Інформацію про новий екскурсійний маршрут імені Петра Радковця можна знайти у Центрі туристичної інформації на площі Ринок 1А. Його презентували до дня народження “професійного львів’янина”, як сам себе жартома називав Петро Радковець. Сьогодні, 27 квітня йому могло виповнитися 59 років. Раптова смерть відомого гіда настала 4 лютого 2023 року.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini