19 Червня, 2023, 16:44

У Львові створять перший в Україні Дослідний центр інженерних спеціальностей

Це один із пунктів нової угоди між Міністерством Освіти і Львівським ІТ Кластером. У ній передбачено створення осередку нових можливостей для майбутніх айтішників. Наразі триває технічна підготовка будівлі Центру інженерних спеціальностей. Організатори сподіваються, що такий Центр запрацює за кілька років. 

“Наш центр об’єднає близько 11 лабораторій різних технічних напрямків, зокрема ШІ, кібербезпеки, геймдеву (GameDev) і дизайну. Це буде середовище де студенти матимуть можливість розробляти власні проєкти, створювати стартапи і розвивати свої підприємницькі навички. Це також буде альтернатива університетським науковим центрам, де молоді науковці зможуть працювати над власними науковими проєктами”, – говорить Юлія Цимбала, керівниця освітньої команди Львівського ІТ Кластера.

Домовленість з Міносвіти передбачає низку реформ в підготовці майбутніх айтішників. Йдеться про вдосконалення навчальних програм і ширше залучення студентів на практику в успішних компаніях. Сьогодні в 4 університетах Львова вже діє 19 оновлених освітніх програм від Львівського ІТ Кластера. Там навчається понад 4,5 тисячі студентів. Львівський ІТ Кластер – найбільша ІТ спільнота, яка налічує  близько 270 компаній.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

📍Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini