16 Жовтня, 2023, 16:25

У Львові стартував опалювальний сезон. Тепло вже подається до 60% житлових будинків і 55% закладів освіти й охорони здоров’я

Завершиться процес підключення впродовж кількох днів. У подальшому кожен будинок, тобто  ОСББ чи ЖЕКи, самі вирішуватимуть вмикати тепло в залежності від погоди. Якщо батареї все ще будуть холодні – треба звертатись до свого ОСББ або на гарячу лінію міської ради. Плата за теплопостачання для населення залишиться незмінною. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповів директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Орест Тимчишин. Окрім житлових будинків, забезпечені теплом півтори тисячі сховищ. Комунальники також підготувалися до можливих атак ворога на об’єкти інфраструктури.

“Минулого року  розпочали таку роботу. Був випадок, коли в області впродовж 12 годин не було світла, але ми все-рівно змогли забезпечити водопостачання міста. Тобто ми можемо забезпечити водопостачання. Десь повністю, а десь – в залежності від рельєфу і системи підкачки води – принаймні на нижніх поверхах.  Теплопостачальні підприємства зебезпечені резервними джерелами генерації електричної енергії. Переведені газові котли на твердопаливні. До прикладу, всі заклади комунальні лікарні міста у випадку відсутності електроенергії все одно будуть забезпечені теплом”, – зазначив директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Орест Тимчишин.

Нагадаю, що у Львові продовжили до кінця війни дію програми на компенсацію частини вартості генераторів, які купують як для житлових будинків, так і для підприємців. Компенсацію вартості за придбаний генератор можуть отримати мешканці будинків з поверховістю від 2-х поверхів, номінальна потужність генератора має становити від 2,5 кВт. Сума відшкодування становить 50% вартості, але не більше 30 тис. грн.

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini