16 Серпня, 2023, 18:45

У Львові проведуть виставку безпородних собак

На конкурсі обиратимуть кращого з 30 учасників. Та головна мета конкурсу – заохотити львів’ян до адопції чотирилапих. А також зібрати допомогу на ЗСУ. Про це на брифінгу в Медіацентрі Україна-Львів розповіли організатори виставки “Просто пес – не просто друг”, яка відбудеться цієї суботи, 19 серпня, у львівському Парку Культури.

“Наша виставка це спосіб показати, що безпородні собаки абсолютно нічим не поступаються породистим. Буде виставка, де їх нагороджуватимуть за здібності, вміння та відзначатимуть їхню красу. Ми також популяризуємо, щоб собаками займалися уся сім’я: від маленьких дітей до дорослих. Це гуртує членів сім‘ї, вчить разом долати перешкоди та разом розвиватись”, – розповіла співорганізаторка виставки Надія Шайда, керівник Тренувального центру для собак “Супер Пес”, співорганізатор виставки.

У рамках заходу діятиме секція адопції, де можна буде взаємодіяти із тваринами, які шукають добрих господарів. Фахівці консультуватимуть власників і тих, планує взяти тваринку з притулку.

“В секції адопції волонтери зі своїми підопічними, безпородними собаками, ділитимуться особистим досвідом. Також спеціалісти кінологи, зоопсихологи, ветеринари будуть відповідати на всі питання. Наприклад, чи варто заводити собаку, якщо дуже просить дитина, чи варто брати цю собаку з притулку, чи варто брати собаку, яку привезли з зони бойових дій. Адже зараз таких тварин дуже багато у Львові», – говорить Ольга Кирилович, голова ГО “Дружня до тварин” (Pet-Friendly)

Організатори виставки також просять власників домашніх улюбленців принести зібрану шерсть улюбленця у період линьки. Волонтери перероблятимуть її на  нитки, з яких виготовлять теплі речі для наших захисників. 

Повний запис дивіться на YouTube-каналі.

?Медіацентр розташований на вул. Руська, 20. 

З 10:00 по 18:00 Медіацентр працює в режимі коворкінгу.

Для довідок:

+38 067 652 91 97

Telegram|Facebook|Twitter

Читайте більше: https://mediacenter.org.ua/uk/novini